Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Seřizovač lisů v automobilovém průmyslu

Pracovní náplň:

  • údržba, seřizování, opravy a optimalizace lisovacího procesu
  • zodpovědnost za chod strojních zařízení
  • řešení a odstraňování chyb v procesu slisování
  • plnění ostatních požadavků v souvislosti s uvedenou funkcí dle pokynů přímého nadřízeného

Požadujeme:

  • SPŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském oboru
  • výhodou je praxe na pozici seřizovače výsekových lisů
  • uživatelská znalost práce na PC
  • vítáme zkušenosti s požadavky automobilového průmyslu a problematikou výroby lisování plechů za studena

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu neurčitou následuje po 3. měsíční zkušební době
  • Zázemí v perspektivní rozvíjející se firmě v oblasti automotive
  • Příspěvek na jídlo 95,- Kč/ odpracovaný den. Stravenky formou Ticket karty
  • 20 dní dovolené po odpracování 3 let pak 25 dnů dovolené
  • Pracovní oděv a obuv

Platové podmínky:

  • nástupní plat: 135 Kč/hod. a po zkušební době zaručené zvýšení platu dle přístupu k práci
  • Pracovní doba 2 směnný provoz + přesčasy
  • Příplatky za přesčasy
  • Pohyblivá složka mzdy až 3000,–Kč/ měs.
  • Příplatek na dopravu 350,–Kč/ měs.
  • Odměna za zlepšovací návrhy

Kontakt:

Jana Groschaftová

+420 720 077 364
jana.groschaftova@mineworks.cz