Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Technolog

Pracovní náplň:

  • stanovuje technologii výroby a vyžaduje její dodržování
  • sestavuje pracovní postupy
  • navrhuje hodnocení produktivity a efektivity práce
  • podílení se na vývoji, provádění zkoušek
  • školí operátory

Požadujeme:

  • SŠ s praxí v oboru
  • znalost technologie výroby lisování kovů
  • znalost čtení výkresové konstrukční dokumentace
  • znalost výrobních postupů a pravidel BOZP
  • zkušenosti s výrobou v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost norem kvality IATF výhodou
  • smysl pro pořádek a řád, zodpovědnost
  • samostatnost, spolehlivost a inovativní přístup

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • nástupní mzda: dle dohody
  • práce v příjemném kolektivu a prostředí
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dotované stravenky, příspěvek na dopravu atd.
  • nástup ihned nebo dle domluvy

Operátor výroby pro automobilový průmysl

  • výroba lisovaných dílů pro automobilový průmysl předních světových značek

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • flexibilita, samostatnost
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • zázemí v perspektivní rozvíjející se firmě
  • pracovní doba 2 směnný provoz + přesčasy
  • 20 dní dovolené a po odpracování 3 let pak 25 dní
  • pracovní oděv a obuv
  • odměna za zlepšovací návrhy
  • bonus za doporučení uchazeče, který překlene zkušební lhůtu
  • kratší pracovní doba 7,5 hod.
  • parkování v areálu firmy

Platové podmínky:

  • nástupní plat 95/ hod. hrubá mzda
  • po zkušební době zaručené zvýšení platu dle přístupu k práci
  • příplatky za přesčasy
  • pohyblivá složka mzdy až 2500 Kč/ měs.
  • příplatek na dopravu 350,–Kč/ měs.
  • příspěvek na jídlo – stravenky 95,- Kč/ měsíc za odpracovaný den formou Ticket Restaurant

Kontakt:

Jana Groschaftová

+420 720 077 364
jana.groschaftova@mineworks.cz