O nás

Společnost Mineworks, s.r.o. byla založena v roce 2013 a je ryze  českou společností. Hlavní výrobní aktivitou společnosti je lisování hliníkových komponentů pro automotive průmysl. Mimo lisování se zabývá také odmašťováním, fluxováním, svařováním, broušením a opravou lisovacích strojů a nástrojů.

Cílem společnosti je poskytovat služby na vysoké úrovni a klást důraz na potřeby zákazníka. I když je společnost teprve ve svých počátcích, jejím cílem je neustále se vyvíjet a zlepšovat, s čímž souvisí mj. také investice do kvalitního strojního parku. Naši vedoucí pracovníci získávali více než dvacet let zkušenosti v oblasti zpracování kovů. Nabyté vědomosti a dovednosti naplno soustředili do nového projektu s cílem nabídnout zákazníkům naprosto profesionální služby.

Naše cíle

 
kvalitní zpracování

 
přesnost a spolehlivost

 
spokojenost zákazníka

 
flexibilita dodávek

 Odborné vedení firmy

 Naši vedoucí pracovníci získávali více než dvacet let zkušenosti v oblasti zpracování kovů. Nabyté vědomosti a dovednosti naplno soustředili do nového projektu s cílem nabídnout zákazníkům naprosto profesionální služby. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.